Ghost; for alle som poster som en variant av "anonymous" så er det å være for fri innvandring en variant av brun i kantene dersom man i tillegg er for markedsøkonomi og ikke er en del av "blame America first"-fraksjonen...*sukk*
Writer'n: VamPus-monologene? Trodde det VAR blogging jeg :-)
Koden er vel enkel:
SvarSlettSko,sosialistditch, syrlig, smilende og sint?
Writern hevdet han kom Kolberg i forkjøpet - heh, jaggu rask den karen ;-)
SvarSlettJeg er i gang med Vampus-monologene....
SvarSlettOg jeg jobber med dråpeformen. Hode er fullt, og derfor legges det på..
SvarSlett"facistinne" er vel litt drøyt, men at de er brune i kantene kan de vel ikke akkurat nekte for
SvarSlettanonymus: liberale verdier har ingenting med "fascisme" å gjøre...ei heller verdikonservativ.
SvarSlettEh, dere glemte et visst ord. "Ironisk", -og det til det vriene å få øye på hvis man ikke vet hva dama er i stand til.
SvarSlettHilsen tse tse fluen som har ordet i bakhodet for sikkerthetsskyld for å ikke ta sats fra fem-meteren og hoppe i salaten.
Ghost; for alle som poster som en variant av "anonymous" så er det å være for fri innvandring en variant av brun i kantene dersom man i tillegg er for markedsøkonomi og ikke er en del av "blame America first"-fraksjonen...*sukk*
SvarSlettWriter'n: VamPus-monologene? Trodde det VAR blogging jeg :-)
Nå er jo fascisme en kollektivistisk ideologi, i motsetning til liberalisme/individualisme.
SvarSlettPå den måten ligger vel fascismen mer på venstresiden i politikken.
Nei, VamPus.. Det er bløgging..eheh
SvarSlettJeg så for meg Torshovteaterversjonen i ny innpakning.
Kosialist, godt sagt, godt ment!
SvarSlett