Vampus - noget helt andet, har du set at Bondevik har været i Iran til konference om 'Religion in the Modern World' - der er ikke alle fra Norge der har lige meget stil http://www.hurryupharry.org/2008/10/15/religious-apartheid-state-hosts-religious-tolerance-conference/#comments
Bare for å forsvare CNN litt, "quizzen er laget i samarbeid med" er vel som regel en eufemisme for "sponset av". Tviler på at CNN har noe som helst med quizzen å gjøre annet enn at de har tillat Aftenposten bruk av logo/bilder til spørsmålene og sponset noen premier.
Når det gjladt de to kandidatene var jeg overbevist om at Obama var den som ønskes av den sittende regjering i Norge. Altså en type "rød" (sosialistisk president.) Men det man ikke vet kan man faktisk ha litt vondt av. Utenrikspolitisk fikk jeg fortalt at Frp´s syn passer rett inn i Obamas!
Så kan man spørre, hvilken politikk står Obama for kontra det Kristin og Jens tror?
Morten: Denne linken ble postet på et eller annet forum (her sånn?) og var veldig interessant angående rød/blå stater og partier: http://www.visualthesaurus.com/cm/wordroutes/1430/
Vampus - noget helt andet, har du set at Bondevik har været i Iran til konference om 'Religion in the Modern World' - der er ikke alle fra Norge der har lige meget stil
SvarSletthttp://www.hurryupharry.org/2008/10/15/religious-apartheid-state-hosts-religious-tolerance-conference/#comments
Hei! Et tips: Dagbladet: Først er McCain "for stygg". Nå er han "for rynkete"...
SvarSlettFor stygg: http://bayimg.com/NaLndaABH
For rynkete: http://bayimg.com/NAlNEaabh
Noen som angret seg?
Bare for å forsvare CNN litt, "quizzen er laget i samarbeid med" er vel som regel en eufemisme for "sponset av". Tviler på at CNN har noe som helst med quizzen å gjøre annet enn at de har tillat Aftenposten bruk av logo/bilder til spørsmålene og sponset noen premier.
SvarSlettNår det gjladt de to kandidatene var jeg overbevist om at Obama var den som ønskes av den sittende regjering i Norge. Altså en type "rød" (sosialistisk president.) Men det man ikke vet kan man faktisk ha litt vondt av. Utenrikspolitisk fikk jeg fortalt at Frp´s syn passer rett inn i Obamas!
SvarSlettSå kan man spørre, hvilken politikk står Obama for kontra det Kristin og Jens tror?
Morten: Denne linken ble postet på et eller annet forum (her sånn?) og var veldig interessant angående rød/blå stater og partier:
SvarSletthttp://www.visualthesaurus.com/cm/wordroutes/1430/